AKADEMIA

AKTYWNYCH

KREATYWNYCH

Najnowsze wydarzenia z działalności AAK.

06 listopada 2017

KALENDARZ ZAJĘĆ

ZAPISY 2017/2018 WYSTARTOWAŁY

Jeżeli pierwszy raz do nas trafiłeś i potrzebujesz wsparcia w doborze najlepszych zajęć dla dziecka skontaktuj się z nami.

Jeżeli jesteś już naszym klientem i kontynuujesz zajęcia potwierdź wybraną grupę.

15 sierpnia 2017

Będziemy ŚWIĘTować 15 LAT AAK!

Z wielką radością i podekscytowaniem myślimy o roku 2018, w którym przez 12 miesięcy będziemy świętować i celebrować 15 lat istnienia AAK. Jesteśmy dumni, że przez te lata konsekwentnie tworzymy zajęcia i warsztaty, które uczą poprzez zabawę i zaangażowanie. Jesteśmy wdzięczni, że współtworzycie z nami aktywny i kreatywny świat. Napędza i motywuje nas wiara w to, że robimy coś dobrego, co pozostaje w sercach i umysłach ludzi. Potęga marzeń działa!

ARCHITEKCI ZABAWY® W AAK

Z radością i dumą informujemy o nawiązaniu współpracy z Architektami Zabawy®. Wiedza przekazywana na zajęciach, treningach i warsztatach w AAK od zawsze była obudowywana zabawą. Nauka w atmosferze entuzjazmu, zaangażowania i radości jest najlepiej przyswajana przez dzieci. Dobrze o tym wiemy!

Nowe logo

Po 15 latach poczuliśmy, że nadszedł czas na zmianę logo AAK. Wierzymy, że nowe logo lepiej pasuje do tego, kim staliśmy się od 2003 roku. Prostokąty symbolizują klocki, którymi można obudowywać pomysły. Ich mnogość to symbol wielu wymiarów wspierania dzieci w pierwszych latach życia. Soczyste kolory to energia, dojrzałość, rozwój i przemiana AAK. Zapraszamy do przejrzenia naszej zupełnie nowej strony internetowej. Nowy wygląd logo zobaczycie w wielu miejscach. Rok 2018 będzie czasem pożegnania kleksików i powitania prostokątów:)

Wybierz zajęcia dla swojego dziecka

Zapraszamy do poznania naszych zajęć. Prowadzimy je dla dzieci w różnym wieku, także dla tych najmłodszych.

NASZE ZAJĘCIA

Copyright © 2017 Akademia Aktywnych i Kreatywnych Autorem strony jest Tomasz Gawryłow.