SZTUKI WALKI

O zajęciach

Program treningowy sztuk walki w AAK to nowatorski, unikalny i kompleksowy system nauki skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Dzieci w czasie treningów rozwijają się fizycznie, wzmacniają siłę, rozwijają koordynację, właściwą postawę ciała i uczą się techniki walki. Trening sztuk walki to budowanie mocnej psychiki, wiary w siebie i kształtowanie charakteru.  

Miejsce

Mała/duża sala gimnastyczna, Szkoła Podstawowa nr 52, os. Dywizjonu 303 nr 66 (kliknij tu, by zobaczyć dojazd w google maps)

Przedszkola i szkoły 

CENA

450 zł za semestr (1x w tygodniu)

900 zł za semestr (2x w tygodniu)

TERMINY

Można uczęszczać na zajęcia 1x lub 2x w tygodniu (w same poniedziałki lub środy lub w oba dni)

Grupa 3–4 lata: poniedziałek 17:00 – 17:30

Grupa 5–6 lat: poniedziałek 17:35 – 18:15

Grupa 4–7 lat (kontynuacja): poniedziałek 18:15 – 19:00

Grupa 7–12 lat: poniedziałek 19:00 – 20:00

Grupa 3–4 lata: środa 17:00 – 17:30

Grupa 5–6 lat: środa 17:35 – 18:15

Grupa 4–7 lat (kontynuacja): środa 18:15 – 19:00

Grupa 7–12 lat: środa 19:00 – 20:00

Dodatkowa grupa dla przygotowujących się do egzaminu:
czwartek 19:00 – 20:00

UCZYMY TECHNIKI SZTUK WALKI

Dzieci uczą się na treningach autentycznych umiejętności walki. Poziom wiedzy dostosowany jest do ich wieku. Powtarzając kopnięcia, uderzenia i przewroty doświadczają, że konsekwentne praktykowanie pomaga osiągnąć cel. Instruktorzy potrafią inspirować dzieci do rozwoju i indywidualnie podchodzą do możliwości uczniów, tak, aby każdy miał przed sobą realny cel do osiągnięcia.

KSZTAŁTUJEMY W DZIECIACH KOMPETENCJE PSYCHICZNE, KTÓRE POMAGAJĄ W ŻYCIU

Dzieci w czasie treningów pod okiem wykwalifikowanego instruktora rozwijają odporność psychiczną, która przygotowuje uczniów do radzenia sobie w sytuacjach stresujących. Elementem zajęć jest praca nad emocjami, samokontrolą, samopoznaniem, umiejętnościami społecznymi, rozwiązywaniem problemów oraz poczuciem sprawstwa. Wzrost świadomości własnych umiejętności i pewności siebie obniża poziom agresji u dzieci. 

ZAPEWNIAMY WSZECHSTRONNY ROZWÓJ FIZYCZNY

Program treningowy zawiera ćwiczenia i zabawy kształtujące kondycję, koordynację, równowagę, zwinność, gibkość, kontrolę własnego ciała i emocji, dyscyplinę, pamięć, koncentrację oraz pracę zespołową. Dzieci uczą poruszać się w różnych kierunkach, robić przewroty, chwytać, rzucać i skakać. Tworzymy ciekawą przestrzeń korzystając z bogatego zaplecza kolorowego sprzętu treningowego. 

PROWADZIMY TRENINGI TAEKWON-DO

Taekwon-do to koreańska sztuka walki i samoobrony. Dzieci uczą się pozycji, kopnięć, uderzeń i bloków. Trening zawiera kształtowanie pięciu kluczowych zasad tej sztuki walki: uprzejmości, uczciwości, waleczności, opanowania i nieugiętego ducha. Zajęcia przeplecione są także wiedzą o Korei i uczą dzieci podstawowych zwrotów w języku koreańskim.

\