Fabryka Zabawy to cykliczne warsztaty, gdzie pokazujemy jak obudowywać zabawą już posiadane zabawki. Organizujemy między innymi bitwy Nerf, budujemy domki dla PetShopów i Kucyków Pony, makiety do walk dla Ninjago i innych wojowników, pojazdy dla Batmana oraz szyjemy ubranka dla Barbie. Inspirujemy do zabawy.
Wydarzenia udostępniamy na Facebooku oraz wysyłamy newsletterem.
Cena podawana jest przy wydarzeniu.
Sala kreatywna AAK®, Szkoła Podstawowa nr 52, os. Dywizjonu 303 nr 66 (kliknij tu, by zobaczyć dojazd w google maps)
Twórcza Chata, os. Dywizjonu 303 56c/13 (kliknij tu, by zobaczyć dojazd w google maps)
Przedszkola, szkoły oraz firmy
Domy
Wierzymy, że warto rozbudzać pokłady kreatywności u dzieci w czasie zabawy. Można zainspirować je i pokazać jak stworzyć własnoręcznie światy dla swoich zabawek, jak zbudować domki, mini place zabaw dla figurek, pojazdy z materiałów nietypowych. Stymulujemy wyobraźnię i zmysł konstruktorski do znajdowania potencjału zabawy w najbliższym otoczeniu.
Współcześnie dzieci spędzają mnóstwo czasu w odosobnieniu. Rozwój technologiczny jest fenomenem naszej cywilizacji i warto korzystać z jego dobrodziejstw. W AAK wierzymy też w budowanie rzeczywistych relacji między ludźmi, dlatego tworzymy przestrzeń spotkań dla dzieci, gdzie mogą swobodnie bawić się w grupie. Fabryka Zabawy inspiruje do organizowania tematycznych spotkań w przedszkolach, szkołach, firmach i domach. Czujemy, że ten projekt to coś wyjątkowo dobrego dla świata!
Umiejętność obudowywania zabawek zabawą świetnie wpływa na utrzymanie wysokiego poziomu kreatywności u dzieci. Mniejsza ilość zabawek w pokoju wspiera koncentrację i sprawia, że dziecku łatwiej jest zapanować nad porządkiem i organizacją życia. Dostrzegamy jak ewoluuje sposób zabawy dzieci na przestrzeni wielu lat. Można zaobserwować, że dzieci posiadają więcej, bawią się mniej i szybciej nudzą posiadanymi zabawkami.
Współczesne dzieci są otoczone kuszącymi kolekcjami zabawek i mnogością przedmiotów jakie mogą posiadać. W AAK® cenimy dobrobyt naszego świata, ale też dostrzegamy wartość pokazania dzieciom, że wiele rzeczy można samemu wymyślić i skonstruować. Wierzmy, że można dzieci uczyć jak być świadomym, myślącym konsumentem nie poddającym się kompulsywnym zakupom.