Między Dorosłymi a dziećmi

O zajęciach

Są to spotkania, warsztaty wyjazdowe, stacjonarne, indywidualne sesje o tym jak budować relację między dorosłymi a dziećmi. To propozycja dla rodziców, nauczycieli, trenerów, instruktorów, lekarzy, sprzedawców i wszystkich osób mających kontakt z najmłodszymi. Pokazujemy w praktyce jak mówić, aby dzieci nas słuchały i jak słuchać, aby dzieci do nas mówiły. 

TERMINY

Aktualnie prowadzimy warsztaty w terminach indywidualnie ustalonych z przedszkolami, szkołami i firmami

Miejsce

Przedszkola i szkoły

Siedziby firm

CENA

Ustalana indywidualnie

PROPONUJEMY INNOWACYJNE METODY WARSZTATOWE W NURCIE NAUKI POPRZEZ ZABAWĘ

Organizujemy warsztaty w grupach dorosłych, gdzie trenujemy między sobą metody, interakcje, które potem będą przeniesione w życie. Proponujemy także warsztaty, w czasie których dorośli i dzieci uczestnicząc razem w projekcie ćwiczą umiejętności komunikacji i współpracy. Dla każdej strony jest to ogromy impuls rozwojowy. Wierzymy, że nauka poprzez zabawę i zaangażowanie wnosi największą dawkę trwale przyswojonej wiedzy. 

WSPIERAMY PROCES WYPRACOWANIA TWOJEJ WŁASNEJ ŚCIEŻKI W BUDOWANIU RELACJI Z DZIEĆMI

Wierzymy, że każdy dorosły, który wchodzi w rolę rodzica, nauczyciela, trenera, lekarza lub inną, gdzie pojawia się kontakt z dzieckiem musi wypracować własną ścieżkę i metodę budowania relacji. Warto korzystać z mnogości trendów wychowawczych i sposobów komunikacji. Fundamentem jednak zawsze musi być nasze wewnętrzne przekonanie, naturalność i szczerość.  Dzieci momentalnie wyczuwają intencję naszych działań, dlatego praca nad relacją z dzieckiem to też praca nad samym sobą. 

POMAGAMY ZROZUMIEĆ RÓŻNICE MIĘDZY PERCEPCJĄ ŚWIATA PRZEZ DZIECI I DOROSŁYCH

Warsztaty to możliwość wniknięcia w odmienne postrzeganie świata przez dzieci i dorosłych. Pokazujemy, w których miejscach może dojść do niezrozumienia i jak kreatywnie wychodzić z konfliktów, aby stanowiły wartościowe doświadczenie.Organizujemy również warsztaty, gdzie tworzymy przestrzeń współpracy. W takich chwilach ważna wiedza i umiejętności trenowane są poprzez działanie i poprzez zabawę dzięki czemu łatwiej jest dostrzegać różnice w świecie dzieci i dorosłych.  

DAJEMY DOROSŁYM IMPULS, ABY STALI SIĘ DLA DZIECI INSPIRATORAMI, LIDERAMI I PRZYWÓDCAMI

Dzieciom potrzebni są dorośli, którzy potrafią pobudzić do działania, zmotywują do rozwoju, poszukiwań, doskonalenia i swoim przykładem zainspirują do nieustającego robienia różnych rzeczy coraz lepiej. Tacy dorośli pozostają we wspomnieniach dzieci na całe życie. Wierzymy, że warto podążać tą ścieżką rozwoju. 

Jeżeli jesteś zainteresowany warsztatami dla swojej organizacji, skontaktuj się z nami.