Piłka NOżna

O zajęciach

Sportowa Przygoda Piłka Nożna w AAK® to treningi przygotowane specjalnie dla dzieci, których pasją jest piłka nożna. To intensywne ruchowo zajęcia uczące technik piłkarskich i dające dzieciom przestrzeń do rozgrywania meczy. Treningi odbywają się w kameralnych grupach, dzięki czemu możliwe jest indywidualne podejście i skuteczna nauka. 

TERMINY

Grupa 4–7 lat: wtorek 18:15 – 19:00

Grupy 7+ lat: wtorek 19:00 – 20:00

Miejsce

Duża sala gimnastyczna AAK, Szkoła Podstawowa nr 52, os. Dywizjonu 303 nr 66
(kliknij tu, by zobaczyć dojazd w google maps)

CENA

1064 zł za rok.
Płatność można rozłożyć na 3 raty

UCZYMY UMIEJĘTNOŚCI PIŁKARSKICH

Dzieci uczą się utrzymywania piłki blisko ciała podczas ruchu, umiejętności driblingu i strzelania. Trenują zatrzymywanie i wprawianie w ruch piłki nieporuszającej się i poruszającej. Trenują wachlarz kopnięć i celność. W starszej grupie skupiamy się na doskonaleniu technik specjalnych piłki nożnej - prowadzenia piłki, uderzania, przejęcia i zwodów. 

ROZWIJAMY OGÓLNĄ SPRAWNOŚĆ SPORTOWĄ

Zajęcia piłki nożnej w AAK® to budowanie fundamentu rozwoju fizycznego dzieci. Trenerzy w sposób angażujący dzieci zapewniają ćwiczenia wzmacniające mięśnie, wytrzymałość, koordynację, szybkość, gibkość i zwinność. Wszechstronne szkolenie skoncentrowane jest wokół ruchu zorientowanego na piłkę. 

ZASPOKAJAMY CHĘĆ RYWALIZACJI U DZIECI

Rozumiemy potrzebę rywalizacji u dzieci. Wiemy też, że aby rywalizować warto psychicznie radzić sobie z ogromnymi emocjami jakie temu towarzyszą. Zwracamy szczególną uwagę na te elementy, tak aby dzieci rozumiały ideę stojącą za meczami i rozgrywkami. Organizujemy mecze w czasie treningów, wspieramy, tłumaczymy, proponujemy dzieciom rozwiązania.

UCZYMY WSPÓŁPRACY I GRY ZESPOŁOWEJ

Biegłość w kontaktach międzyludzkich pomaga dzieciom na szkolnej ścieżce edukacji. Na treningach skupiamy się na rozwoju fizycznym młodych sportowców i pamiętamy jak ważna jest ich psychika, dlatego pomagamy dzieciom współpracować ze sobą. Wprowadzamy umiejętności taktyczne, ustawienie na boisku, krycie przeciwnika i ochronę piłki.