Sportowa przygoda junior

O zajęciach

Sportowa Przygoda Junior to sportowo-muzyczne zajęcia dla dzieci od 1–3 roku życia. Dzieci uczestniczą w zajęciach razem z dorosłym opiekunem, który wspiera wykonywanie ćwiczeń na sali gimnastycznej. Program zawiera również elementy muzyczno-rytmiczne. Sportowa Przygoda Junior w AAK® wspiera u dzieci rozwój fizyczny, poznawczy i społeczny przygotowując do edukacji w przedszkolu.  

TERMINY

Sportowa Przygoda Junior + Twórcze Sensoryczne Zabawy

Poniedziałek 17:00 – 17:45

Miejsce

CENA

Z okazji naszych 20. urodzin dla naszych najmłodszych uczestników Twórczych Sensorycznych Zabaw i Sportowej Przygody Junior przygotowaliśmy w tym roku niespodziankę.
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. :-) tel. 728 330 111

WSPIERAMY OSIĄGANIE KAMIENI MILOWYCH W ROZWOJU DZIECI

Sportowa Przygoda Junior w AAK® to zajęcia przygotowane tak, aby wspierać kluczowe etapy rozwoju fizycznego u dzieci. Specjalnie dobrane ćwiczenia, sprzęt gimnastyczny pobudzają rozwój układu przedsionkowego, planowanie ruchu, reakcje równoważne, motorykę dużą, regulację napięć mięśniowych, czucia mięśniowego i odczuwania samego siebie. Rozwija się także zdolność rozumienia zależności przestrzennych.

TWORZYMY MIEJSCE PIERWSZYCH PRZYJAŹNI

Sportowa Przygoda Junior to miejsce nawiązywania przez dziecko pierwszych relacji społecznych, dostrzeganie innych dzieci, zasad panujących na sali gimnastycznej, roli trenera/nauczyciela i podążanie za wykonywaniem ćwiczeń, powtarzanie, wytrwałość. Rodzice mają możliwość obserwacji zachowań dziecka w grupie oraz zyskują mnóstwo ciekawych pomysłów na zabawę w domu. 

INSPIRUJEMY DO ZDROWEGO I AKTYWNEGO ŻYCIA

Na zajęciach bawimy się różnymi piłkami i sprzętem sportowym, turlamy się po miękkich materacach, huśtamy na kocykach, wspinamy na drabinki, skaczemy na trampolinie. Budujemy tory przeszkód, pokonujemy równoważnie, skaczemy ze skrzyń, trafiamy do celu. Dzieci uwielbiają twórcze brykanie, gdzie mogą spożytkować energię. Dla rodziców to też czas budowania bliskości z dzieckiem i mnóstwo zabaw w fizycznym kontakcie tak niezbędnym do prawidłowego rozwoju dzieci. 

ZASZCZEPIAMY PASJĘ DO RUCHU

Dzieci uczestnicząc w regularnych zajęciach ruchowych wyrabiają sobie zdrowy nawyk aktywności. To forma treningu fizycznego przygotowanego dla najmłodszych tak, aby pokazać im, że sport jest naturalną częścią życia. Dzieci mogą kontynuować sportowe pasje w AAK® na kolejnych etapach Sportowej Przygody, w Akademii Sztuk Walki lub Balecie. Wierzymy też, że robienie rzeczy razem z dzieckiem daje mu impuls do rozwoju i buduje relacje oparte na wspólnym działaniu.