Sportowa przygoda

O zajęciach

Sportowa Przygoda w AAK® to wprowadzenie do podstaw sportów. Wachlarz ekscytujących dzieci umiejętności i gier, które rozwijają zwinność, koordynację, pewność siebie i entuzjazm próbowania nowych rzeczy oraz pozytywne podejście do wyzwań. Uczymy jak bezpiecznie korzystać ze sprzętu sportowego, doskonalimy płynność multisportowych umiejętności, rozwijamy ducha współpracy i gier zespołowych.

TERMINY

Sportowa Przygoda Multi

Grupa 4–8 lat: wtorek 17:35–18:15

Sportowa Przygoda Piłka Nożna

Grupa 4–7 lat: wtorek 18:15–19:00

Grupa 7+ lat: wtorek 19:00–20:00

Sportowa Przygoda Joga

Grupa 5–6 lat: poniedziałek 18:15–19:00

Grupy 7+ lat: poniedziałek 19:00–20:00

Miejsce

Duża i mała sala gimnastyczna AAK®, Szkoła Podstawowa nr 52, os. Dywizjonu 303 nr 66 (kliknij tu, by zobaczyć dojazd w google maps)

CENA

1064 zł za rok
Płatność można rozłożyć na 3 raty

TRWALE ZASZCZEPIAMY PASJĘ DO SPORTU

Wierzymy, że zdrowe i aktywne życie to podstawa rozwoju organizmu dzieci. Tworzymy zajęcia, które angażują poprzez zabawę. W takich warunkach uczą się najszybciej.  Ćwiczenia są dostosowane do wieku dzieci i ich indywidualnych uwarunkowań. Różnorodność i wszechstronność sprawia, że koncentracja na zajęciach jest utrzymana na najwyższym poziomie. Budujemy w najmłodszych szczerą pasję do sportu. 

TWORZYMY FUNDAMENT ROZWOJU FIZYCZNEGO

Jednym z głównych założeń Sportowej Przygody jest zapewnienie dzieciom harmonijnego rozwoju fizycznego. Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo, świadomość możliwości ludzkiego ciała i orientację w przestrzeni. Dzieci doświadczają przede wszystkim radości z bycia w ruchu i wypracowania sportowych umiejętności. Trenerzy inspirują do podejmowania wyzwań i pozytywnego podejścia do życia.

PODCHODZIMY INDYWIDUALNIE DO DZIECI DLATEGO STWORZYLIŚMY DWA RODZAJE SPORTOWEJ PRZYGODY MULTI

To co łączy oba rodzaje zajęć to ich sportowy aspekt i fundament rozwoju fizycznego jaki zapewniają. Sensoryczna wersja realizowana jest na mniejszej sali, w mniejszej grupie dzieci z większą uwagą na gotowość uczestników do kolejnych etapów aktywności. Druga wersja zajęć charakteryzuje się mocniejszą dynamiką, wprowadzeniem elementów gier zespołowych i odbywa się na dużej sali gimnastycznej. Program obu wersji zawiera wprowadzenie multisportowych umiejętności.

WZMACNIAMY KLUCZOWE CECHY POTRZEBNE W SZKOLE I W ŻYCIU

Zajęcia rozwijają pewność siebie, ciekawość, komunikację, wytrwałość i ducha współpracy. Sportowa przygoda inspiruje dzieci do bycia aktywnymi, troskliwymi, szczęśliwymi i entuzjastycznymi. Wprowadzamy mini mecze, zasady, strategię, taktykę. Pomagamy zrozumieć ważność gry zespołowej i uczymy jak czerpać radość z wygranej i jak radzić sobie z przegraną.