Twórcze sensoryczne Zabawy

O zajęciach

Twórcze Sensoryczne Zabawy w AAK® to zajęcia dla dzieci od 1-3 roku życia wszechstronnie wspierające ich rozwój i przygotowujące do komfortowej aklimatyzacji w przedszkolu. Program zajęć pobudza w dzieciach ciekawość świata, rozwój mowy, stymuluje kreatywność i inicjuje pierwsze interakcje z rówieśnikami. Obecność rodziców/opiekunów na zajęciach tworzy bezpieczną przestrzeń do eksplorowania.

TERMINY

Twórcze Sensoryczne Zabawy + Sportowa Przygoda Junior

Poniedziałek 17:00 – 17:45

Miejsce

Sala kreatywna i sportowa AAK®, Szkoła Podstawowa nr 52, os. Dywizjonu 303 nr 66 (kliknij tu, by zobaczyć dojazd w google maps)

CENA

Z okazji naszych 20. urodzin dla naszych najmłodszych uczestników Twórczych Sensorycznych Zabaw i Sportowej Przygody Junior przygotowaliśmy w tym roku niespodziankę.
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. :-) tel. 728 330 111

TWORZYMY FUNDAMENT EDUKACJI DZIECKA

W AAK® świadomie bazujemy na gigantycznym potencjale rozwoju mózgu dzieci w pierwszych 6 latach ich życia. Każda aktywność na zajęciach jest przemyślana i obudowana angażującą najmłodszych zabawą, dzięki której wiedza, rozumienie świata, społecznych relacji jest naturalnie przyswajane. Wspieramy w dzieciach samodzielne myślenie i proponujemy takie zadania, które inicjują proces twórczego rozwiązywania problemów idealnie dobrany do możliwości percepcji dla danego wieku. 

STYMULUJEMY SENSORYCZNY I HARMONIJNY ROZWÓJ DZIECI

Każde zajęcia to prawdziwa eksplozja pomysłowych zabaw. Wachlarz aktywności fizycznych i intelektualnych oraz indywidualne podejście do dzieci wspierają ich harmonijny rozwój. Program zajęć wypełniony jest sensorycznymi zabawami. Każdego tygodnia pojawiają się nowe fantastyczne zabawy, które inspirują rodziców do wykorzystywania pomysłów także w domu. Dzieci entuzjastycznie uczestniczą w zajęciach i chętnie odtwarzają je w domu.

POKAZUJEMY JAK WYCHWYTYWAĆ MOCNE STRONY DZIECKA

Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest, aby motywować dzieci do odkrywania świata i pobudzać je do czerpania radości z osiągnięć, z powtarzania, z próbowania, z nie poddawania się i przede wszystkim z doceniania chwili obecnej. Na Twórczych Sensorycznych Zabawach staramy się poprzez działanie wychwytywać mocne strony dzieci, pokazywać miejsca, gdzie można je wesprzeć, a gdzie warto dać im przestrzeń na samodzielne funkcjonowanie.

OPTYMISTYCZNIE WSPIERAMY RODZICÓW

Wierzymy w to, że każdy z rodziców może podążać swoją własną ścieżką rodzicielstwa. To wyjątkowy czas, kiedy stajemy się przewodnikiem po życiu dla naszego dziecka, tak, aby za kilka lat mogło podążać przez nie samodzielnie. Warto świadomie, ale też naturalnie podejść do tego okresu. Wspierać, inspirować, motywować i przede wszystkim pokazać jak wielką radość można odczuwać z życia i kontaktów z ludźmi, z naturą. Nasz świat współczesny ma szybkie tempo. To, co z pewnością pomoże dzieciom w przyszłym życiu, to umiejętność kreatywnego myślenia, adaptacja do zmian, umiejętność koncentracji i szacunek do świata.